19 Лютого 2018
Новини

Майже 4,5 тисячі підприємців-фізичних осіб торік започаткували власну справу на Волині

Майже 4,5 тисячі підприємців-фізичних осіб торік започаткували власну справу на Волині

На початок цього року в області  здійснюють діяльність 36479 підприємців – фізичних осіб.

На облік в територіальних органах ДФС у Волинській області стали 4458 новостворених платників, які започаткували власну справу та зареєструвалися підприємцями – фізичними особами, - інформує управління обслуговування платників ГУ ДФС у Волинській області.

«Майже всі підприємці, котрі зареєструвалися торік, а також ті, що здійснювали свою діяльність раніше, – працюючі, оскільки сплачують податки відповідно до обраної системи оподаткування, а також єдиний внесок. Тобто, є підстави вважати, що їх діяльність - ефективна та приносить дохід», - зазначає начальник  ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Читайте також: Чи вигідно ставати підприємцями?

Щодо тих суб’єктів господарювання, котрі минулого року вирішили припинити діяльність, то це – переважно підприємці, котрі не здійснювали діяльність, не отримували доходи та, відповідно, не сплачували податки в бюджет, - зазначено в повідомленні ГУ ДФС у Волинській області.

«Малий бізнес на Волині має належні умови для діяльності, а враховуючи прикордонне розташування, аграрний та економічний потенціал області,  започаткування нових бізнес-проектів досить перспективне. Зі свого боку, фахівці ДФС надають всі передбачені законом послуги з тим, щоб виконання податкових зобов’язань вимагало мінімум зусиль», - підсумувала Світлана Савчук.  

Читайте також: Як розпочати свою справу? 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему