12 Лютого 2018
Новини

Годинникарі відмовилися від напівоголених моделей

Годинникарі відмовилися від напівоголених моделей

Швейцарська годинникова компанія Breitling перестане знімати в рекламі дівчат в шортах, повідомляє us.fashionnetwork.com.

Дівчат знімали на тлі літаків часів Другої світової війни. Також компанія відмовиться від візуальних образів pin-up girls в стилі коміксів 1950-х років, які протягом довгого часу були візитною карткою бренду.

Про зміну політики компанії оголосив її новий CEO Жорж Керн (Georges Kern). На його думку, дівчата в шортах, які підтримують на землі команду чоловіків-пілотів P-51 Mustang, були «абсолютно недоречні». «Я це негайно припинив, - заявив Керн. - Деякі клієнти знаходять таке потішним, але подібна реклама більше не підходить компанії і не відповідає цінностям сучасного суспільства».

У січні 2018 роки від напівоголених моделей - грід-гьорлз (дівчат, які перед стартом заїздів виходять на трасу) - відмовилася «Формула-1». «Хоча залучення грід-гьорлз було невід'ємною частиною Гран-прі протягом десятиліть, ми відчуваємо, що це відрізняється від нашого бачення цінностей бренду і суперечить сучасним соціальним нормам», - сказав керуючий директор «Формули-1» Шон Братчес. Він зазначив, що керівництво «Формули-1» не вірить, що ця практика підходить чемпіонату і вболівальникам незалежно від їх віку та місця проживання.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему