7 Лютого 2018
Новини

Які наркотики найпопулярніші в поп-культурі?

Які наркотики найпопулярніші в поп-культурі?

Портал vulture.com склав список наркотичних речовин, що зробили великий вплив на сучасне мистецтво і найбільш часто згадуються в піснях, фільмах і книгах. Більшу частину переліку зайняли сильнодіючі медичні препарати, популярні серед реперів.

До списку увійшов протипанічний засіб Xanax («Ксанакс»). Автори статті відзначають, що ці таблетки асоціюються з клауд-репом так само, як героїн - з гранжем (рок-стиль, представниками якого виступали групи Nirvana, Alice in Chains, Soundgarden і Pearl Jam). Про вживання Xanax співали або висловлювалися, зокрема, хіп-хоп-виконавці Lil Pump, Lil Xan, Lil Uzi Vert і Паша Технік. Репер Lil Peep помер в листопаді 2017 роки від передозування Xanax і фентанілу - опійного анальгетику, також значиться в списку.

Крім цього, в переліку зазначено сильнодіючий знеболювальний «Вікодін». У його вживанні визнавалися репери Емінем і Future. Крім того, препарат отримав популярність завдяки серіалу «Доктор Хаус». Також в списку анальгетик кодеїн, що міститься в деяких сиропах від кашлю, який прославляла група Three 6 Mafia і репери Гуччі Мейн, Future і Young Thug, стимулятор «Аддерол» (в його вживанні зізнавалися письменник Тао Лін і репер Денні Браун), знеболюючі засоби OxyContin (хіп-хоп-виконавець Schoolboy Q) і Percocet (репер Future).

Крім цього, до переліку потрапили марихуана (яскраві представники - хіп-хоп-виконавець Снуп Догг і реггі-музикант Боб Марлі), ЛСД (письменник Хантер Томпсон), кокаїн (репери Джей Зі та Pusha T, Стівен Тайлер з Aerosmith), героїн (автор «На голці» Ірвін Уелш, джазові музиканти Майлз Девіс і Чарлі Паркер) і MDMA (Уелш і співачка Майлі Сайрус). Автори списку також вказали алкоголь - зазначається, що він виявився найбільш популярним серед письменників.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему