6 Лютого 2018
Новини

Якою буде посівна: у двох областях зерно уражене хворобами

Якою буде посівна: у двох областях зерно уражене хворобами

У Вінницькій та Волинській областях встановлено, що насіння ярих зернових та зернобобових культур заражене альтернаріозом, аскохітозом та іншими хворобами. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби, пише agravery.com.

Як зазначено в повідомленні, погодні умови та перепади температури повітря ускладнювали проведення фітосанітарного моніторингу посівів озимих зернових та ріпаку, багаторічних трав, інших угідь на заселеність ними мишоподібними гризунами. Крім того,  танення снігового покриву, опади у вигляді дощу, застій талих вод у полях спричинили затоплення нір полівок та мишей у Івано-Франківській, Запорізькій, Хмельницькій, а в понижених місцях рельєфу у Київській та Миколаївській областях.

Зараз триває відбір зразків посівного матеріалу та його експертиза на виявлення фітопатогенних збудників. За результатами проведених аналізів насіння у Вінницькій та Волинській областях встановлено, що насіння ярих зернових та зернобобових культур заражене альтернаріозом, аскохітозом, бактеріозом, фузаріозом, сірою гниллю, пліснявінням у межах 1-18%. Це свідчить про обов’язкове оздоровлення посівного матеріалу навесні шляхом протруювання його препаратами відповідного спектра дії та рівня захисної спроможності стосовно комплексу хвороб.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали