2 Лютого 2018
Новини

Найбагатша людина світу заробила 6,5 мільярда доларів за вечір

Найбагатша людина світу заробила 6,5 мільярда доларів за вечір

Засновник і головний акціонер Amazon Джефф Безос розбагатів на 6,5 мільярда доларів за один вечір після того, як акції його компанії піднялися на 6,2 відсотка в ході вечірньої сесії 1 лютого. Про це повідомляє marketwatch.com.

Загальна сума його активів перевищила 123 мільярди доларів, що майже на 30 мільярдів доларів більше, ніж у Білла Гейтса, який у списку найбагатших людей світу йде на другому місці.

Початок року виявився надзвичайно вдалим для Безоса, який заробив 17,4 мільярда доларів тільки в січні. Акції Amazon за останній місяць піднялися на 19 відсотків. Для порівняння, індекс Dow Jones, який об’єднує котирування 30 найбільших компаній США, виріс за січень на 6 відсотків.

На початку січня Безос став найбагатшою людиною в історії. Його статки перевищили 105 мільярдів доларів. Але цей рейтинг не брав до уваги зміни купівельної спроможності доларів через інфляцію.

Безос заснував Amazon у 1994 році, за 2016 рік оборот компанії становив близько 136 мільярдів доларів. Окрім акцій Amazon, Безосу належать газета The Washington Post і компанія Blue Origin, що здійснює розробку космічного корабля.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему