1 Лютого 2018
Новини

Молода жінка старого актора каже, що вигадала коханця

Молода жінка старого актора каже, що вигадала коханця

27-річна дружина 87-річного актора Івана Краско Наталя заявила, що чутки із коханцем вона сама придумала, щоб заробити на скандалі.

За словами дівчини, вона вигадала «коханця Олександра», який розповів подробиці роману з нею в соцмережах. Крім грошей, очевидно, за ексклюзивні коментарі, вона також сподівалася підняти свій рейтинг.

– Всі заробляють. Крадуть. Піднімають рейтинги. А я сиджу – у мене грошей немає на жетон. Хочеш жити – вмій крутитися, – підсумувала вона.

До кінця не ясно, чи існує якийсь коханець Олександр як реальна людина, чи ні. У ЗМІ раніше з’явилися публікації із «зізнаннями» якогось Олександра. Коханець сказав, що про роман з Наталією знав навіть арт-директор Івана Краско і схвалював ці стосунки, але під час телешоу у «гулящої» Наталії «зіграв на публіку».

– Він під час зйомок передачі повівся неадекватно. Він підійшов до мене, став мене ображати, розпускати руки. Між мною і Наталією як були почуття, так і є. У мене були, є і будуть стосунки з Наталею, – сказав коханець Олександр.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему