24 Січня 2018
Новини

24 січня: кого привітати з Днем ангела

24 січня: кого привітати з Днем ангела

Цього дня відзначають іменини Феодосій та Михайло.

Як ім’яв плинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

ФЕОДОСІЙ

Грецьке ім’я, що означає «даний Богом».

Позитивні риси чоловіків із цим іменем – мрійливість, романтичність, артистичність. Феодосій занурений у безтурботність мрій та роздумів, але при цьому його не можна назвати слабкою людиною. Феодосій володіє достатнім запасом міцності. У нього здорове самолюбство, яке чудово поєднується з повагою до людей.

У Феодосія мало негативних якостей, та й ті засновані лише на його зайвій мрійливості і відчуженості.

Феодосій виявляє схильність до містики та окультизму. Він може шукати самовираження в мистецтві. Не любить сидіти на одному місці, часто подорожує, багаторазово переїжджає з місця на місце. У потрібний момент може проявити твердість і наполегливість і якісно зробити свою справу. Якщо Феодосій не втратить свою природну рівновагу, то його доля буде складатися досить сприятливо.

Феодосій часто залишається осторонь під час фінальної роздачі усіляких заохочень. Він вважає, що це до кращого: у гонитві за благами можна втратити душевний спокій, радість спілкування і не знайти справжнього щастя.

У плані здоров’я Феодосію слід звертати увагу на випадки грипу, тривалих застуд. Ці недуги потрібно своєчасно лікувати, інакше з’явиться загроза захворювання бронхів, легенів, горла, виникнення дефектів слуху.

У спілкуванні з оточенням Феодосій м’який і беззлобний, але неуважний. Під час розмови треба бути готовим до того, що він може несподівано втратити нитку бесіди і піти у владу власних думок. Зазвичай люди із цим ім’ям володіють добре розвиненим почуттям гумору, що помітно полегшує їм входження у колектив і сприятливо позначається на міжособистісних взаєминах.

Взагалі, він дуже домашній і господарський, що робить його прекрасним чоловіком і батьком сімейства. 

МИХАЙЛО

У перекладі означає «подібний до Бога». 

У дитинстві Михайло чарівний, ніжний, жадібний до ласки, дуже красивий і розумний. Його тягне до прекрасного, і часто від самого народження він оточений красивими речами, предметами мистецтва. Михайли прагнуть догодити всім і жити в гармонії з іншими.

В основному Михайло росте здоровою дитиною. Він привабливий, розумний, але в колективі відлюдний. На людях створює образ благополучної людини, а в душі страждає від самотності. Схильний замикатися в собі, зайво суб’єктивний. Необхідно з дитинства відволікати такого хлопчика від його думок. 

Михайло дисциплінований, цього вимагає і від інших. Ретельно підбирає розумних та інтелігентних друзів, яким відданий назавжди.

Він дуже ретельно вибирає все: одяг, книги і, звісно, професію. Крім того, Михайли – прекрасні друзі, доступні, щедрі та гостинні, які легко можуть поділитися всім. Здебільшого Михайли – екстраверти, товариські, але під впливом близьких і членів їхніх сімей. Вони активні й працюють, навіть якщо темпи роботи є нерівномірними. Михайли завжди шукають другу половинку. Першорядне значення для них має сім’я, вони уважні, чуйні. Михайли часто стають лікарями, юристами, вчителями, так як люблять почуватися корисними. Здатні стати керівниками найвищого рівня.

Дуже чутливий до поразок і невдач, що травмуватимуть його гордість. Працює для досягнення мети, а не для радості несподіваних відкриттів. Михайлу подобається медицина, він може успішно займатися підприємництвом. Стосунки з оточенням у Михайла складаються не відразу, він обережний, нерішучий. Уважно прислухається до внутрішнього голосу, володіє хорошою інтуїцією. Вміло приховує свою чутливість. Одна з основних його рис – висока моральність. При ньому краще не жартувати про норми моралі. У Михайла сильна воля, він повністю контролює свої почуття. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему