10 Січня 2018
Новини

Волонтерки доброчинної акції «Свята без тата» передали маленьким українцям подарунки

Волонтерки доброчинної акції «Свята без тата» передали маленьким українцям подарунки

До Львівського прикордонного загону прибули зібрані у Польщі подарунки для дітей військових – учасників АТО

Четвертий рік поспіль у Польщі проходить доброчинна акція «Свята без тата», спрямована на допомогу дітям з України, чиї батьки є учасниками бойових дій на Донбасі.

Організаторами акції є волонтери Громадської організації Ініціатива «Героям Майдану», що створена у Польщі мамою і донькою Галиною Андрушков та Вікторією Батрин.

Волонтерки зібрали для маленьких українців індивідуальні подарунки відповідно до їх віку. У кожен подарунок вкладено солодощі, одяг, іграшки, шкільне приладдя тощо. До акції долучились усі небайдужі поляки та українці з усієї Польщі, а також Посольство України в Республіці Польща. Поідомили у прес-службі Держприкордонслужби України.

У цьому році благодійниками зібрано подарунки для 36 сімей загиблих та 18 важкопоранених прикордонників. Окрім подарунків для родин прикордонників організаторами акції зібрано понад 2000 подарунків родинам загиблих та пораненим військовослужбовцям ЗСУ.

Подарунки вже прибули до Львівського прикордонного загону, звідки вирушать по різних містах України, де проживають маленькі українці.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему