«Милота»: Мережу насмішили сова із каченям в одній шпаківні (фото)

«Милота»: Мережу насмішили сова із каченям в одній шпаківні (фото)

Нещодавно художниця і фотографка зі США Лорі Вольф на своєму подвір’ї в місті Юпітері, штат Флорида, оглядала шпаківні, які раніше змайстрували зі сімейством.

На свій подив, Лорі побачила, як дика качка, яка оселилася в одній із дерев’яних хатинок, переміщує яйце до іншої пташиної «будки».

«Мати-качка витягла яйце з однієї хатинки і перемістила до іншої, – розповіла Лорі ресурсу Bored Panda. – Ми вважаємо, що качка перенесла яйце, тому що перше гніздо хтось розорив – там на дні соснового ящичка, в якому містилося кубельце, ми виявили яєчні шкаралупи».

Через день або два після таких маніпуляцій пернатої мами у шпаківні, куди качка перенесла яйце, оселилася сова-крикун. А через місяць із яйця вилупилося кача. «Побачити каченя із совою, які обоє вигулькують із віконечка шпаківні, було найбільшою дивовижею, яку я будь-коли спостерігала на власні очі, – розказує фотографка. – Досі в таке не вірю!»

«Є імовірність, що це сова вигріла качине яйце, адже те пролежало в шпаківні понад місяць», – додає жінка. Фотографії незвичних «співмешканців» – сови та каченяти, які ділять одну шпаківню, – потішили Інтернет.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Фото, Курйози
В тему