У Вірменії 19 листопада люди знов вийшли на протест, аби висловити своє незадоволення угодою щодо ситуації Нагірному Карабасі. На пішохідного переході автомобіль наїхав на натовп протестувальників.
Відповідне відео опублікували у телеграм-каналі BELTA.
Люди утворили живий ланцюг та намагалися не дозволити автомобілю проїхати. Натомість водій натиснув на газ та поїхав прямо на людей.
Вірмени вимагають відставки прем'єр-міністра Нікола Пашиняна, який підписав договорів з Азербайджаном та Росією.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
У Польщі - смертельна ДТП за участю волинян
12 Червня 2026
Реклама





