Сьогодні, 17:56
Новини

У Луцьку встановили вуличні душі

У Луцьку встановили вуличні душі

У Луцьку розпочали встановлення рамок-розпилювачів води, які працюватимуть у період спеки.

Вони запрацюють орієнтовно наприкінці поточного тижня, повідомив у коментарі misto.media начальник відділу з благоустрою міста та поводження з побутовими відходами Луцької міськради Іван Козак.

«Планували до кінця тижня, орієнтовно у п’ятницю (26 червня, — mm), але, можливо, поставимо і раніше. Працівники вже налагоджують і перевіряють конструкції», — зазначив він.

Реклама

Оновлено 24 червня 17:30: Як повідомили у міськраді, розпилювачі вже запрацювали у середу, 24 червня.

Локації

Рамки-розпилювачі встановили на:

  • Театральному майдані;

  • просп. Волі (біля фонтану «Квітка»);

  • Київському майдані;

  • майдані «Братський міст»;

  • головній алеї Центрального парку ім. Лесі Українки.

Працюватимуть вони впродовж усього літнього періоду допоки у місті триматиметься спека. Після зниження температури рамки демонтують.

Нагадаємо, синоптики прогнозують на Волині спекотну погоду до кінця місяця. Цими вихідними температура повітря підніметься до +36 °C.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, вода, прогноз погоди
Реклама
В тему
Реклама

Останні матеріали