Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія виявив пристрій стеження на своєму автомобілі.
Про це він 24 жовтня повідомив на своїй сторінці в Facebook.
"Сьогодні о 13:25 приїхав на роботу, спрацював датчик тиску шин, вийшов з машини і оглянув колеса, під заднім правим колесом виявив невеликий згорток. Викликав поліцію, працює бригада вибухотехніків.
За попередніми даними пристрій стеження", – написав він.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині продавали «гуманітарні» авто для ЗСУ
27 Травня 2026
У Луцькій міськраді – новий депутат
27 Травня 2026
На Волині повідомили про підозру членам організованої групи, які продавали автомобілі, ввезені для ЗСУ
22 Травня 2026
Судять волинянина, який продавав автомобілі, ввезені для ЗСУ
11 Травня 2026
На телемарафон готові виділити понад 638 млн гривень
24 Квітня 2026
Волинські митники виявили Lamborghini на євробляхах
24 Квітня 2026
Контрабанда під виглядом гумдопомоги для ЗСУ: на Волині викрили схему незаконного ввезення автомобілів
21 Квітня 2026
Підпал авто Гузя: підозрюваний визнав лише пошкодження скла
20 Квітня 2026
Реклама







