На Сумщині через коронавірус у працівників закрили Білопільське відділення екстреної допомоги.
Про це інформує видання "Азимут Сум" з посиланням на Сумський центрі екстренної медицини.
"Вже кілька днів "швидкі допомоги", які обслуговують Білопільське відділення екстреної швидкої допомоги, стоять опечатані, а відділення – закрито", - йдеться у повідомленні.
Екстрену медичну допомогу мешканцям району наразі надають бригади з Ворожби, Улянівки та Сум.
Роботу відділення планують відновити після одужання хворих працівників.
Нагадаємо, за минулу добу на Сумщині коронавірус виявили у 94 осіб. Загалом за час пандемії захворіли 2323 жителі області.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Сумщині ворог атакував будинок багатодітної родини: є загиблі
Сьогодні, 10:34
Під час атаки на Конотоп росіяни вбили залізничницю
11 Червня 2026
На Сумщині загинув молодий волинянин Ігор Савчук
3 Червня 2026
Підтвердили загибель волинянина Миколи Максимчука
2 Червня 2026
Реклама





