За процесуального керівництва прокурорів Володимирської окружної прокуратури 55-річному жителю міста Охтирка Сумської області повідомлено про підозру у незаконному придбанні, носінні, зберіганні та збуті вибухової речовини.
Про це інформує прокуратура Волині.
Встановлено, що упродовж квітня-травня 2026 року чоловік двічі незаконно збував волинянину, надіславши через поштового оператора у Нововолинськ посилками по 2 кг, бездимний порох.
Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування та оперативний супровід: Володимирський РВП ГУНП в області.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Волинянин повісив собаку на дереві та отримав іспитовий термін
Сьогодні, 16:21
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
Сьогодні, 16:14
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
Сьогодні, 15:31
Понад 3,5 року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Вячеслава Пашкова
Сьогодні, 14:23
У Луцьку досі не визначилися з демонтажем будинку на Озерецькій
Сьогодні, 13:58
У трьох вугільних громадах Волині запрацював Ресурсний хаб справедливої трансформації
Сьогодні, 12:18
У Донецькій області загинув волинянин Віктор Корнійчук
Сьогодні, 11:53
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
Сьогодні, 09:57
Реклама



