Начальника Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак протягом двох тижнів перебуває на самоізоляції.
У нього виявили коронавірус.Інформацію журналістам 24 каналу підтвердив начальник управління зв'язків з громадськістю Генштабу ЗСУ Богдан Сеник.
За даними Генштабу ЗСУ, Руслан Хомчак здав позитивний ПЛР-тест на коронавірус. Наразі стан його здоров'я задовільний.
Водночас військові не знають, де саме начальник Генштабу ЗСУ міг заразитися COVID-19. Інші деталі щодо стану здоров'я Хомчака обіцяли оприлюднити пізніше.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Захисники знищили ще 1 270 окупантів
25 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупантів за минулу добу
24 Червня 2026
Захисники знищили 1 390 окупантів за минулу добу
23 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 190 окупантів за минулу добу
22 Червня 2026
Захисники знищили 1 370 окупантів за минулу добу
19 Червня 2026
ЗСУ взяли в полон правнука Брежнєва, – ЗМІ
19 Червня 2026
Захисники ліквідували за добу 1 370 окупантів
18 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупнатів за минулу добу
17 Червня 2026
Реклама







