14 лютого Володимир Зеленський спілкувався з Володимиром Путіним.
Вони говорили про виконання домовленостей, досягнутих під час саміту у нормандському форматі, що відбувся 9 грудня 2019 року у Парижі, - повідомили в Офісі Президента.
Також президенти обговорили підготовку до наступної зустрічі лідерів "нормандської четвірки".
Не оминули увагою і тему звільнення утримуваних українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму, а також у Росії. Насамкінець президенти погодилися з необхідністю активізувати роботу на рівні Тристоронньої контактної групи у Мінську, аби реалізувати досягнуті домовленості.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Зеленський анонсував удари по росії на відстань понад 3000 км
Сьогодні, 09:57
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Зеленський написав листа путіну: головне
5 Червня 2026
Зеленський дав тиждень на контракт щодо Patriot
3 Червня 2026
Реклама







