Що не можна робити в День святого Миколая
Православні християни 19 грудня відзначають День святого Миколая Чудотворця.
У народі Миколай здавна вважається покровителем дітей, закоханих, солдат, моряків і торговців. Про те, як відзначати свято, яка його історія та традиції і що не можна робити 19 грудня, – в матеріалі Оbozrevatel.
День Миколая Чудотворця: традиції
У День Миколая 19 грудня слід сходити до церкви, поставити свічку і помолитися святому. Зазвичай Миколу Чудотворця просять про благословлення на шлюб, щасливе кохання, благополуччя в родині, про удачу в торгівлі, про гарний урожай і благополучне повернення моряків.
Також вважається, що в День Миколая, щоб вшанувати святого, потрібно одягнутися в новий гарний одяг і до свята прибрати в домі, щоб він виглядав святково і красиво.
І, звичайно ж, не забудьте покласти дітям під подушку подарунки в День Миколая, адже вони дуже люблять і чекають на це свято.
А бажання, загадане в День святого Миколая, має обов'язково здійснитися.
День Миколая: що не можна робити
Кажуть, що в День святого Миколи Угодника не можна відмовляти жебракам і нужденним, а також тим, хто просить вас про допомогу. Якщо відмовите – ваша сім'я буде страждати від злиднів та знегод.
Також існує заборона просити грошей у борг у День Миколая, оскільки цим ви можете забрати удачу у своїх друзів.
Більше того, до дня Миколая потрібно роздати всі свої борги, бо інакше, за прикметою, ви позбудетеся фінансової удачі на весь наступний рік.
Цього дня, як і в інші свята, не можна лаятися і лихословити, адже Микола Угодник був дуже доброю людиною.
Крім того, в День Миколая не можна стригтися, а особливо вагітним. Також 19 грудня взагалі не можна брати ножиці в руки.
Святий Миколай не любить безладу: не можна, щоб у домі в свято були безлад і бруд.
День святого Миколая припадає на Різдвяний піст, тому 19 грудня м'ясні та молочні продукти залишаються під забороною.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.