Відео

Купив лотерейні квитки, щоб погасити борги компанії (відео)

Купив лотерейні квитки, щоб погасити борги компанії (відео)

Врятувати від банкрутства компанію "може тільки диво". Голова підприємства ЖКГ у Хакасії купив лотерейні квитки, щоб погасити борги компанії.

Олександр Ніколаюк, керівник фірми "Керуюча компанія", яка займається забезпеченням житлово-комунальних послуг жителям селища Вершина Тьої, накупив лотерейних квитків на 10 тисяч рублів.

"Моє рішення продиктовано розумінням того, що розрахунок за зобов'язаннями боржника можливий тільки завдяки диву", - йдеться в офіційному повідомленні конкурсного керуючого Олександра Ніколаюка, опублікованому в федеральному реєстрі відомостей про банкрутство.

На цю справу він витратив гроші підприємства і, якщо він програє, відшкодує суму кредиторам, включаючи борг.

"Шановні кредитори, моє рішення продиктовано розумінням того, що розрахунок за зобов'язаннями боржника можливий тільки завдяки диву. Лотерея - це шанс. Примарний, але шанс. І, можливо, що 1 січня 2018 року нам пощастить", - повідомив Олександр Ніколаюк.

Якщо йому пощастить у лотереї, то виграш піде на рахунок компанії і буде розподілений серед кредиторів. Відзначається, що за підсумками 2016 року «Керуюча компанія» заборгувала 37,5 мільйонів рублів.

Відповідно до звітності підприємства, його борг на кінець 2016 року склав 37,5 млн рублів. При цьому виручка за 2016 рік склав 28,8 млн рублів,а чистий збиток - 32,9 млн рублів.

 

 

Все про: Світ, Світ
В тему