Біля столиці канадської провінції Альберта місто Едмонтон зійшов з рейок вантажний поїзд, що перевозив нафту. Влада змушена була евакуювати
жителів 50 прилеглих будинків. З 12 вагонів, що перекинулися витекло ,близько 50 літрів нафти. Однак витік досить швидко зупинили і жителям знову
дозволили повернутися додому. В даний момент фахівці очищують на місці аварії навколишнє середовище. Небезпеки для людського життя не має.
Причина інциденту поки невідома.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Реклама





