В американському місті Естес-Парк, штат Колорадо, ведмедиця з двома ведмежатами забралася в піцерію. Тварини проникли в ресторан вночі в неділю,
8 жовтня, коли там нікого не було. Вони відшукали і з'їли все тісто та ковбасу салямі. Запис, зроблений камерою відеоспостереження, був опублікований в Facebook.
Співробітники піцерії закликали поліцію не вбивати звірів.
"Кожен сміттєвий бак в місті тепер із захистом від ведмедів, так що їм залишаються тільки наші будинки, машини і компанії", – написали вони на сторінці закладу в Facebook.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Реклама







