Відео

Як діє «водна» дієта: мінус 4 кілограми за 5 днів

Як діє «водна» дієта: мінус 4 кілограми за 5 днів

У США відомий блогер Роб Рівера випробував на собі водну дієту. Вона заключалась у тому, що чоловік п'ять днів пив тільки воду і нічого не їв.

Він щодня випивав по 10 склянок дистильованої води. Результатами до і після схуднення він поділився на своєму YouTube-каналі.

За словами Рівери, водна дієта допомагає не тільки швидко скинути вагу, а вивести всі токсини з організму, очистити шкіру і кров. Блогер наголосив, що до таких радикальних заходів можна вдаватися тільки в хорошому загальному стані тіла і фізичній формі.

На початку експерименту чоловік важив 67 кілограмів. Для того, щоб підтримати імунну систему і наповнити організм вітаміном С, Рівера додавав у воду дольку лимона. А також трохи соди, щоб зробити воду лужною.

Під час дієти він час від часу скаржився на сухість у роті, головний біль, сонливість, загальмованість і бажання їсти. Він не міг робити ніякі справи по дому, оскільки енергії на це не було. У чоловіка також посилився нюх.

На п'ятий день водної дієти Рівера важив трохи більше 63 кілограмів, а значить скинув близько 4 кілограмів всього за п'ять днів. Це було дуже помітно по його тілу.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, дієти, схуднення, Світ, сша
В тему

Останні матеріали