Відео

Вражаючий фільм священника з Волині отримав нагороду

Вражаючий фільм  священника з Волині отримав нагороду

На XVIII Міжнародному фестивалі православного кіно «Покров» було відзначено  фільм  Степана Яреми – настоятеля храму святого апостола Андрія Первозванного в селі Струмівка, що на Волині.

Про це повідомляє Підгайцівська ОТГ.

Документальна стрічка «Історія однієї любові», режисером якої він виступив, здобула на фестивалі «Приз глядацьких симпатій».

Це – зворушлива розповідь про багатодітну родину священника Андрія Дзюби з села Любязь, що на Любешівщині. Історія отця Андрія та матушки Олени вражає тим, що вони народили й виховали 14 дітей. А молодим батькам ще й сорока років немає.

Сьогодні українцям доводиться зважуватися на другу-третю дитину, а тут – аж 14! «Що з ними робити?», - навіть страшно подумати. Подружжя погоджується, що важко було з першими трьома дітьми, а з кожним наступним цифри вже не мали такого лякливого значення.

Зараз старші в усьому допомагають. Старшенькі ж, хоч мають менше часу на дозвілля, своїм старшинством, на диво, гордяться, що є хорошими помічниками для батьків. «Багатодітність вчить любити, вона допомагає боротися з егоїзмом. Це – найголовніше», - йдеться в кінострічці.

Велика сім’я – це великий клопіт. Буває, що в господарів опускаються руки, але тоді молитва піднімає серце. Саме віра, що Бог допоможе, викорінює страх народжувати без високого заробітку, житла, всупереч застереженням лікарів, і, можливо перешіптуванням та осуду ближніх.

Нагадаємо, що «Приз глядацьких симпатій» - це вже друга така нагорода для Степана Яреми. Минулого року на цьому ж фестивалі «Покров» його документальна стрічка «А жінка в світ приходить для любові» також стала «симпатією глядачів» і здобула 3 місце у своїй номінації.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, фільми, Таблоїд, церква
В тему