Відео

Між фанатами ФК «Волинь» та поліцією стався конфлікт

У 13 турі української Першої ліги матч «Вересу» та «Волині», на якому волиняни програли з рахунком  2:0, завершився сутичкою фанатів та поліції.

Про це повідомляє ІА "Волинські Новини".

Сутичка трапилась наприкінці матчу, коли волиняни вже програвали з рахунком 0:2. Декілька волинян вибігли на поле, де їх почали бити кийками поліцейські.

До них підбіг воротар "Вересу" Богдан Когут та тренер команди Юрій Вірт, а також гравці "Волині", намагаючись зупинити сутичку. Проте і їх поліція відтіснила.

Зрештою фанів вивели за межі стадіону і відпустили.

Хід матчу

• На 7 хвилині "Верес" відкрив рахунок – забив Ігор Солдат. У "Волині" кілька разів пробивав Оринчак, але його удари не досягали цілі.
  • На 37 хвилині Артур Рябов отримав другу жовту картку та залишив "Волинь" у меншості.
  • А на 64 хвилині Мірошник подвої перевагу "Вереса", забивши головою.
  • Вже згодом "Волинь" могла відігратися – арбітр за гру рукою у карному майданчику призначив пенальті у ворота рівнян. До м‘яча підійшов Протасов, але Когут впевнено відбив одинадцятиметровий.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, рівне, футбол, Таблоїд, поліція, Відео T1.ua