Відео

Смерть 14-річного підлітка: батьки вже рік не можуть поховати сина

Смерть 14-річного підлітка: батьки вже рік не можуть поховати сина

Денис Чаленко трагічно загинув 29 жовтня у Прилуках Чернігівської області. 14-річного школяра виявили між рейками, і поліція поспішила списати все на "нещасний випадок". Минув уже рік, тіло хлопчика поховали 5 листопада минулого року, а в червні 2020-го ексгумували.

Тіло дитини, як і раніше у морзі. Адже за першою версією поліції хлопчика збив потяг, але батьки не згодні з цим і вимагають справедливого розслідування, йдеться в сюжеті ТСН.

Батьки закликають суспільство допомогти в з'ясуванні обставин смерті їхньої дитини. Денис лежав на рейках з множинними забоями та гематомами по всьому тілу. А машиніст поїзда стверджує, що нікого не збивав, тіло вже лежало там.

У місті впевнені, що Дениса до смерті забили підлітки, серед яких місцеві мажори. На те, що поїзд ні до чого, вказують і сліди крові поруч з залізницею. Крім того, рідні отримували анонімні дзвінки, в яких їм розповідали, що у вбивстві Дениса брало участь четверо хлопців.

При повторній експертизі над манекеном на коліях навіть запускали поїзд. Потяг "тіло" не зачепив. Минуло вже п'ять місяців з часу ексгумації, але висновки батьки так і не отримали.

Близькі Дениса звернулися до генпрокурора та президента. Останній погодився проконтролювати справу особисто, але справу Дениса Чаленка ніде не коментують, посилаючись на таємницю слідства. Адвокат каже, що справу затягує "якась впливова сила".

Нагадаємо, що на справедливому розслідуванні справи про смерть Дениса наполягали городяни. Вони добилися зміщення голів місцевої поліції, а справу було передано до Києва. До смерті хлопчика нібито причетні діти впливових осіб. Але розслідування застопорилося.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: чернігів, вбивство, підлітки, Надзвичайні події
В тему