Відео

Чому в Луцьку біля пенсійного фонду постійні черги

Чому в Луцьку біля пенсійного фонду постійні черги

У Луцьку люди годинами простоюють на вулиці у черзі до Луцького відділу обслуговування громадян пенсійного фонду.

Про це розповіла кореспондентам Суспільного лучанка Тетяна Кондратюк.

"Черга рухається повільно. У приміщенні не створили належних умов для прийому громадян у час пандемії", - каже Тетяна Кондратюк.

А лучанка Ніна Іщишина розповіла, що пів року тому подала документи на оформлення пенсії.

"То не така буква стоїть, то не такий номер коду. Я мала іти на пенсію у 59 з половиною, уже мені 60, а я все ходжу", - зауважує жінка.

Начальниця відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду у Волинській області Леся Дацюк пояснює, що із запровадженням карантину обмежили прийом громадян у приміщенні установи. В середньому за день тут обслуговують 326 людей.

"Луцьк та Луцький район - це приблизно 65 тисяч пенсіонерів і всі вони обслуговуються у луцькому відділі. Черги частково виникають через те, що люди не використовують електронні сервіси, не реєструються онлайн. Відтак не можуть рівномірно розподілити свій прихід", - каже Леся Дацюк.

Також відділ обслуговування громадян змінив свою роботу. Раніше тут починали працювати з 8-ої години ранку, нині ж з 10-ої відчиняються. Люди не всі про це знають, тому вже в 9-ій ранку черги біля приміщення.

Зі слів Лесі Дацюк, в області працює 14 відділів і два сектори обслуговування громадян. Усі вони працюють в такому ж режимі.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, пенсійний фонд
В тему