У місті Смолевичі чоловік вчинив акт самоспалення.
Як повідомляє TUT.BY, 18 вересня він з'явився біля ганку будівлі міського РВВС, облив себе бензином і підпалив.
Перед цим чоловік не кричав будь-яких гасел. За деякими даними, він зробив це на знак протесту проти дій силовиків.
Співробітник чергової служби РВВС загасив чоловіка з вогнегасника. Зараз потерпілий знаходиться в реанімації з 80% опіків тіла.
Місце події оточене, працюють співробітники слідчого комітету. Там залишилися лежати залишки одягу і взуття чоловіка.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На кордоні з білоруссю готові до евакуації населення
23 Червня 2026
На кордоні з білоруссю сформують нові безпілотні частини
16 Червня 2026
росія розпочала масштабні ядерні навчання
19 Травня 2026
Реклама







