Відео

Що відомо про стан немовляти, яке в Луцьку впало в кому після щеплення

Що відомо про стан немовляти, яке в Луцьку впало в кому після щеплення

У Луцьку немовля, яке впало в кому за декілька годин після вакцинації, - на штучній вентиляції легень.

Про це повідомляє ІА "Волинські новини" з посиланням на ТРК «Аверс».

«Дитині трохи легше, немовля засвоює їжу», – каже тато хлопчика Юрій Мороз. Татові поки не відомо, як розслідують правоохоронці халатність лікарів.

Нагадаємо, у Луцькому пологовому будинку сталася трагедія. Немовля, яке народилось шість днів тому, впало в кому за дві години після вакцини від гепатиту В.

Батько хлопчика розповів, що немовля народилося в Луцькому пологовому будинку 1 серпня вагою 3 кг 180 г. Він особисто був присутній при пологах. Дитина народилася здоровою. 4 серпня породіллю вже мали виписувати. Однак 3 серпня хлопчикові зробили щеплення від гепатиту В, а через декілька годин він почав задихатися. Його у важкому стані разом з мамою допрали в реанімацію Волинської обласної дитячої лікарні,

«Ніч таку, як я пережив, я не побажаю нікому», – говорить батько.

Лікарі ж проблеми зі здоров’ям дитини вбачають у тому, що мама під час вагітності перехворіла на коронавірус.

«Складний сам перебіг вагітності. Мама перенесла серйозне завхворювання ковід. Щеплення було зроблене о 13:00, а погіршення відбулося о 18-й. В інструкції, дослідженнях – абсолютно ніяких побічних дій вакцина гепатиту В не має. Ускладення було від перебігу вагітності і захворювання жінки під час вагітності», – запевнила заступниця директора з неонатології пологового будинку Олена Курак.

«Хлопчик має ознаки ураження центральної нервової системи, зумовленого кисневим голодуванням. На тому фоні розвинувся набряк головного мозку і судомний синдром. Зараз завдяки лікуванню судом немає, але дитинка ще залишається на штучній вентиляції легень і протисудомні ще отримує», – каже заступниця гендиректора волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання з неонатології Оксана Чопко.

Вона теж пов’язує погіршення стану дитини зі складним перебігом вагітності жінки.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, немовля, вакцинація
В тему

Останні матеріали