Відео

У Львові акушер-гінеколог вичавлював новонародженого, викрутивши йому ніжку

У Львові акушер-гінеколог вичавлював новонародженого, викрутивши йому ніжку

У Львові за лікарську недбалість суд покарав  акушера-гінеколога трьома  роками в`язниці.

Як повідомляє ТСН, розгляд справи тривав майже 5 років. У листопаді 2015 року Надія і Микола Молоко приїхали у пологовий народжувати первістка, лікар оглянув жінку і сказав, що через 6 годин вона народить, причому сама. Але пологи затягнулися на пів доби, до того ж акушер не часто навідувався до породіллі.

"Приходив, і я бачив що на лиці були відбитки від подушки, тобто він спав, на мою думку. Приходив що 3-4 години. Прийшов, подивився, за голову почухався – "я не знаю, чому не можеш народити". Вона каже, може кесареве зробіть. А їй сказали, що всі жінки мучаться, і ти помучишся", – розповів чоловік.

За його словами, коли Надія мало не втрачала свідомість від болю і втоми, лікарі вирішили допомогти і почали вичавлювати дитину.

"Лікар Шукатко особисто тиснув на живіт, тоді акушерка, я вже бачив на власні очі, коли дістала дитину, вона положила жінці на живіт, я зауважив, що ніжка була всередині, тобто викручена", – зазначив постраждалий.

Малюк народився з вагою 4,5 кілограми. Серце у нього не билося, його вдалося запустити, але на 8 день хлопчик помер. У довідці про причини написали – гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи. Тобто, дитина задихнулася в утробі.

Понад рік лікар був відсторонений від роботи. В інший час, стверджують родичі, працював. Адвокат акушера Володимир Гурський каже, що оскаржуватимуть вирок, бо не згідні з ним.

"Зокрема, один із висновків службового розслідування говорив про те, що в даному випадку слід вважати смерть дитини невідворотною. У мами були під час вагітності певні захворювання, які в подальшому вплинули на перебіг пологів", – підкреслив він.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, львів, пологи, смерть, діти, вагітність, лікарня
В тему