Відео

У громаді на Волині протестують проти будівництва сміттєвого полігону

У громаді на Волині протестують проти будівництва сміттєвого полігону
Фото ілюстративне

Мешканці Мар’янівської ОТГ виступили проти будівництва сміттєвого полігону поблизу села.

Про це повідомляє Суспільне Волині.

Жителька села Мар’янівка Ольга Васюренко розповіла, що півтора роки тому на території колишньої Цегівської сільської ради розпочали будівництво сміттєвого полігону. Будівельники поклали щебеневу дорогу, далі працювати місцеві жителі не дозволили.

Свою позицію вони аргументують тим, що до найближчого населеного пункту кілометр.Якщо буде південний вітер, то весь сморід з полігону буде в селі.

Проект нового полігону виготовили 1995-го року. Згодом, за словами Горохівського міського голови Віктора Годика, його скоригували, бо виникла необхідність вивезення сміття на полігон і з міста. Щороку, каже міський голова, з Горохова вивозять до півтори тисячі тонн побутового сміття.

Мар’янівський селищний голова Олег Басалик наголошує на тому, що громада підтримує будівництво спільного полігону для трьох ОТГ — Мар’янівської, Горохівської і Берестечківської. Спірним залишається визначення місця його розташування.

У державній екологічній службі області розповіли, що місцева влада Мар’янівки нічого не зробила за ці п’ять років щодо ситуації на сміттєзвалищі, щоб запропонувати свій варіант.

«Єдиний варіант, який ми бачили, це варіант Горохова, це найбільша громада, яка експлуатує цей полігон», - розповів начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Кралюк.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: сміття, Волинь, горохів
В тему