В Одесі співробітники комунальних служб відзначилися за дивним заняттям. Працівників побачили на проспекті Гагаріна з газонокосарками. Цікаво, що комунальники робили вигляд, що стрижуть траву, там де її немає.
На це звернув увагу місцевий житель Костянтин Вахрушев, який розмістив відео у себе на сторінці в Facebook.
Він звернувся до представників місцевої влади з проханням прокоментувати дії працівників комунальних служб.
"Прокоментуйте, будь ласка, я просто не розумію що вони газонокосаркою роблять", - написав городянин під відео.
В коментарях українці пояснили городянину, що робили комунальники.
- Прибирають бур'яни мотокосою - ліска збиває бур'яни майже біля основи. Так прибирають бур'яни з гравію і з плитки.
- Дуже смішно, спасибі. Напиши яка це вулиця, я не впізнаю.
- Проходив сьогодні по Кримському бульвару. Всі саджанці сакур, що висаджували з "Доброю справою" понівечені лісками мотокосарок, купа свіжих ран і багато минулорічних. Так ніякого толку ні від однієї висадки не буде.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Україні потрібні нові бригади, щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, - Сирський
25 Червня 2026
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Реклама







