Відео

«Хліб не заміниш попкорном», - Порошенко звернувся до Зеленського

«Хліб не заміниш попкорном», - Порошенко звернувся до Зеленського

Петро Порошенко звернувся до Володимира Зеленського із закликом не ворогувати один з одним, а разом виступити на захист України.

Про це він повідомив у ефірі каналу "Прямий" у відповідь на інтерв'ю президента, у якому він висловився про ставлення до Порошенка. »

П'ятий президент наголосив, що "Європейська солідарність" завжди готова підставити плече владі й спільно виступити на захист країни від російської агресії.

"Дорогий Володимире Олександровичу, може, ви з несподіванкою почуєте ці слова. Послухайте, ви мені не ворог. Я з вами не борюся. Навпаки, якщо важко – наша команда завжди готова підставити плече, бо ми дуже любимо Україну. Мій ворог – агресор, який прийшов до нас зі зброєю. Повірте, це і ваш ворог. Мій ворог – ті, хто прийшли й вбивають українців. Повірте, це і ваші вороги", – зазначив Порошенко.

Політик підкреслив, що державницькі сили необхідно об'єднати також і для порятунку економіки України.

"Сьогодні був переглянутий прогноз української економіки: з 5% падіння збільшили прогноз до 9% падіння. А сьогодні буде навіть і більше. Ви відсутність хліба збираєтесь замінити попкорном – українці дуже розумна нація, і на це вдруге не поведеться. Країну треба об’єднати, державницькі сили треба об’єднати. І спільно, як у 2014-му, разом виступити на захист нашої держави. І тоді буде успіх", – сказав п'ятий президент.

Раніше Зеленський повідомив, що Порошенко неодноразово пропонував йому співпрацювати задля допомоги Україні, але він відмовився.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський, петро порошенко, Політика
В тему

Останні матеріали