Відео

З волинського санаторію звільнили більше ста працівників

З волинського санаторію звільнили більше ста працівників

У санаторії «Згорани» на Волині, який має статус протитуберкульозного, звільнили 112 працівників.

Заклад, який раніше фінансувався з Держбюджету, у рамках медреформи має фінансувати місцева влада. Аби його не закривати, вирішили реорганізувати й об’єднати з іншим санаторієм. Про це повідомляє "Суспільне Волині".

Півсотні вже колишніх працівників санаторію "Згорани" зібрались на території закладу з плакатами. Люди вимагали поновити їх на роботі.

"Люди залишаються без заробітної плати. Що нам – іти з простягнутими руками? Сказали, що карантин і всі порозходились по домах. Прийшли – ми вже звільнені, підписуйтесь", - розповідає медсестра Лідія Пех.

Щороку в санаторії оздоровлювали до півтори тисячі дітей. Зі слів гендиректора КП "Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр Волинської обласної ради" Івана Нискогуза, торік на Волині захворіло на туберкульоз 14-ть дітей.

За рішенням обласної ради Волині, санаторій "Згорани" став підрозділом санаторію "Лісова пісня". Обидва – на берегах Шацьких озер. Директорка останнього Руслана Дибель каже: людей візьмуть назад на роботу, але не усіх.

Усім вивільненим працівникам дали розрахункові. Голова облради Ірина Вахович каже: аби не закривати збитковий заклад, після чергового етапу медреформи, його вирішили об’єднати з прибутковим.

"Йдуть перемовини з управлінням освіти, щоб дітей туди спрямовувати. Це не означає, що працівники не будуть далі працевлаштовані. Однозначно, санаторій буде", - пояснила голова Волинської обласної ради Ірина Вахович.

Скільки колишніх працівників працевлаштують – керівництво області не називає. Це – в компетенції адміністрації об’єднаного санаторію.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, медицина, безробіття
В тему