Відео

Тоню Матвієнко ледь не зґвалтував дитячий лікар

Тоню Матвієнко ледь не зґвалтував дитячий лікар

Українська  співачка Тоня Матвієнко ледь не стала жертвою медика у дитячій лікарні. Так,  лікар намагався зґвалтувати молоду маму.

Про це Тоня розповіла під час бесіди зі співачкою Олею Поляковою. Інцидент стався 1999-го року у лікарні Охматдит.

Проте зірка й досі пам'ятає той день до дрібниць

«Одного разу сталася неприємність. Ми потрапили до Охматдиту, до мене прийшов лікар і став мене домагатися - в 19 років. Він мене притиснув і сказав: "Ну ти ж нагуляла". 1999 рік, телефонів немає, всі були на дачі, нікому зателефонувати. І він собі вирішив, що я така дурна малолітка, народила, тому що вешталася десь. Він сказав: "Якщо не підеш, то я твоїй дитині зроблю проблеми», - поділилася Матвієнко

Молода артистка розгубилася і спочатку нікому про це не розповідала, та потім зателефонувала свекрусі. Одразу приїхав брат Матвієнко і вирішив питання. Тоня зізнається, що не хоче розкривати ім'я лікаря, бо не хоче осуду

«Я пам'ятаю і рік, і день, коли прибула. Можна підняти матеріали, подивитися, чи працює цей лікар. Тому що це така травма. Я тоді сказала: "Ти що! Та в мене мама Ніна Матвієнко!". І це мені допомогло», - поділилася співачка.

Зауважимо, що вперше Тоня Матвієнко стала мамою у 18 років – вона народила доньку Уляну 6 листопада 1998 року. Зараз співачка заміжня за артистом Арсеном Мірзояном, з яким виховує 4-річну доньку Ніну.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, згвалтування, шоу-бізнес
В тему