В онкологічному центрі Івано-Франківська ПЛР-тестування підтвердило позитивні результати коронавірусу в семи людей.
Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів на брифінгу.
За його словами, захворіли два лікарі, три медсестри та одна санітарка. В обласному фтизіопульмонологічному диспансері лікуються ще три медичні сестри.
Інфіковані наразі мають середньої тяжкості стан. Решта – на амбулаторному лікуванні.
За час епідемії COVID-19 підтвердили у 339 працівників медустанов Прикарпаття. З початку поширення в області зафіксовано 1281 випадок зараження.
Додамо, про спалах коронавірусної інфекції в обласному онкологічному диспансері в Івано-Франківській області стало відомо наприкінці квітня, коли захворіло четверо медпрацівників.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Гній тиснув на серце: на Волині лікарі врятували пацієнта
25 Червня 2026
У Карпатах туристку вдарила блискавка
22 Червня 2026
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
«Мамо, відпусти мене. Я більше не можу…»
17 Червня 2026
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
15 Червня 2026
Як засмагати, щоб не було раку шкіри
10 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
На Волині вперше провели унікальну операцію на серці
20 Травня 2026
Реклама







