Відео

«Шукаємо нового екстравагантного та енергійного вокаліста», - ФЛАЙZZZА з Луцька

«Шукаємо нового екстравагантного та енергійного вокаліста», - ФЛАЙZZZА з Луцька

У Луцьку популярний гурт ФлайzZzа шукає  нового вокаліста. Відтак «у серпні 2019 року у зв'язку із особистими обставинами прийняв рішення та попрощався із гуртом наш вокаліст Івашка, - повідомляють у гурті.

Заклик про пошук музиканта розмістили  у Facebook.

Як відомо, ФлайzZzа цікава тим, що має трьох вокалістів – два чоловічі голоси і один жіночий. Майже 20 років ФлайzZzа звучала голосами Андрія Тимчука, Алли Новак та Олександра Іванова. Утім останній покинув колектив минулоріч.

«ДЯКУЄМО ЗА РЕПОСТ!

ШУКАЄМО ВОКАЛІСТА у гурт ФлайzZzа.

Увага! Розшукується новий учасник у родину із прізвищем «ФлайzZzа». Екстравагантний, енергійний, такий, що вмів би і співати, і читати. Та ще й при цьому танцювати та відриватись на сцені.

Якщо ви і є такою людиною або ж знаєте когось із такими параметрами, то проінформуйте нас, будь ласка, у діректи наших соцмереж або ж на електронку. Дякуємо.

У серпні 2019 року у зв'язку із особистими обставинами прийняв рішення та попрощався із гуртом наш вокаліст Івашка. Чувак, без якого важкувато уявити долю гурту, оскільки він у команді десь із 2002 року. Ми вдячні Сані за все, що він створив для гурту та для вас, за всі роки його роботи у колективі, за неповторну харизму, енергетику та позитив. З розумінням ставимось до його міркувань і мусимо рухатись далі.

Складно буде віднайти хорошу заміну, але ми спробуємо. І дякуємо вам за те, що допоможете нам у цьому», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у січні ФлайzZzа презентувала відеокліп на пісню «Вогнем і Мечем», у якому вже не фігурує Олександр Іванов.

До слова, у лютому засновник і фронтмен луцьких гуртів «Тартак» і «Був’є» Олександр Положинський заявив, що припиняє свою участь у цих проектах. Вже у квітні «Тартак» представив нового вокаліста, яким став фронтмен хмельницького гурту «Чумацький Шлях» Сергій Строян.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, Таблоїд
В тему