Відео

«Українську мову я люблю»: «експрокурорка» Поклонська заспівала «Черемшину»

«Українську мову я люблю»: «експрокурорка» Поклонська заспівала «Черемшину»

«Експрокурорка» Криму, наразі тимчасово окупованого,  нелегітимна депутатка російської Держдуми Наталія Поклонська раптово перейнялася любов’ю до  української мови. Ба більше, змогла проспівати фрагмент відомої хітової пісні Софії Ротару «Черемшина».

Про своє ставлення до мови зрадженої Батьківщини колаборантка розповіла в інтерв'ю Дмитру Гордону.

Вона зазначила, що трохи пам'ятає і розуміє українську.

"Вона дуже гарна, пісні українські пам'ятаю. "Черемшина" – прекрасна пісня. Навіть співаємо з друзями тут: і в Криму, і в Москві збираємося, співаємо "Черемшину". Але швидко говорити саме юридичними термінами, як нас вчили в прокуратурі... Я, на жаль, так досконало і не опанувала ці навички, не змогла навчитися. Але, тим не менше, якщо не поспішати, можна і спілкуватися українською мовою", – сказала Поклонська.

"Я люблю свою рідну мову і люблю українську мову. Це у мене друга така улюблена. На Донбасі взагалі був суржик україно-російський, ми говорили і українською, і російською, все в перемішку. Нас розуміли. Але українську мову я люблю, українські пісні пам'ятаю. "Черемшину" заспіваю хоч зараз", – додала спільниця окупантів і виконала фрагмент шлягера.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, крим, Таблоїд, українська мова
В тему