У Київській області на вихідних через поширення коронавірусу можуть ввести «комендантську годину».
Таку рекомендацію дала Київська обласна державна адміністрація. Про це розповів тимчасовий виконувач обов'язків голови КОДА Василь Володін під час брифінгу 30 квітня, - пише obozrevatel.
"Органам місцевого самоврядування рекомендовано і на ці святкові дні ввести обмежувальні додаткові та протиепідемічні заходи, зокрема, щодо пересування і перебування в громадських місцях", – підкреслив чиновник.
Так звану "комендантську годину" можуть ввести з 13:00 1 травня до 6:00 4 травня, а також з 13:00 9 травня до 6:00 12 травня.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Псевдоінвалідність за 100 доларів: киянку зловили на волинському кордоні, а вона дала хабар
2 Червня 2026
росія масовано вдарила по Києву: є загиблі
2 Червня 2026
Реклама







