Відео

У Херсонській області від коронавірусу померла медсестра

У Херсонській області від коронавірусу померла медсестра

Херсонським обласним лабораторним центром підтверджено вже три випадки захворювання на COVID-19.

Про це на брифінгу 2 квітня повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, - пише "Укрінформ".

"Це ті, які ми протягом минулої доби виявили у Херсоні, Олешках і селі Малі Копані. На жаль, ми маємо перший летальний випадок – жінка в Олешках померла і, на жаль, це медичний працівник", – зауважив він.

У місті Олешки на Херсонщині від коронавірусу померла медична сестра, через що її колег помістили на самоізоляцію – загалом це 130 медиків.

Зі свого боку директор департаменту здоров’я Херсонської ОДА Віктор Короленко додав, що на самоізоляції перебувають медичні працівники, які працювали в одному колективі з померлою й контактували з нею.

Він підкреслив, що нині департамет розглядає питання про те, щоб на час самоізоляції медичних працівників районної лікарні тимчасово перевести туди медперсонал з інших медустанов, щоб лікарня працювала і далі.

"Пройде два тижні, у разі, якщо все буде нормально, вони, медики Олешківської лікарні, повернуться до роботи", – сказав Короленко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: херсон, коронавірус, смерть, Надзвичайні події
В тему