Відео

«Пляжі ніхто не вкраде й пісок вагонами не вивезе», – Зеленський закликав українців залишатися вдома

«Пляжі ніхто не вкраде й пісок вагонами не вивезе», – Зеленський закликав українців залишатися вдома

До Києва прибув черговий вантаж із Китаю – це кілька десятків тисяч респіраторів, стільки ж костюмів захисту, 300 тисяч експрес-тестів, а також 40 тисяч пар захисних окулярів.

Крім цього, окремою доставкою до України вже прибули 100 тисяч ПЛР-тестів, – про це йдеться у зверненні Володимира Зеленського.

«Підкреслю, цей і всі попередні вантажі рівномірно розподіляються та відправляються до кожного регіону України», – наголосив президент.

Також сьогодні відбулося засідання уряду, на якому ухвалено декілька важливих рішень.

«Дякую за підтримку ініціативи про щомісячну доплату в розмірі 500 гривень людям, старшим 80 років. Розуміємо, що це не ідеал, але людям стане хоч трішечки легше», – переконаний Зеленський.

Крім того, президент наголосив:

«Крім того, хочу відзначити рішення про виплату в цьому місяці 1 тисячі гривень тим громадянам, які мають пенсію менше 5 тисяч, а також певним вразливим категоріям населення. Важливою є й запланована на 1 травня 2020 року індексація пенсій.

Усі ці ініціативи потребують ухвалення змін до Державного бюджету України. Переконаний, що народні депутати найближчими днями проголосують за ці зміни та не заберуть у людей таку важливу підтримку.

Зберігаймо спокій та холодну голову. Залишаймося вдома! Пляжі ніхто не вкраде й пісок вагонами не вивезе. Парки нікуди не зникнуть. Прогулянки – почекають.

Ми – українці. Ми вистоїмо. І обов’язково відзначимо нашу спільну перемогу на площах, у парках, на пікніках і пляжах. Але цієї перемоги треба дочекатися».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, коронавірус, володимир зеленський
В тему

Останні матеріали