Відео

Карантин в Україні: як працює Луцький геріатричний пансіонат

Карантин в Україні: як працює Луцький геріатричний пансіонат

У Луцькому геріатричному пансіонаті проживають важкохворі, люди з інвалідністю, пенсіонери, які не мають родичів.

Тут є 148 підопічних, майже 80 з них – прикуті до ліжка. Директорка закладу Алла Гнатюк розповіла, що в умовах карантину, обмежили рух територією і будівлею пансіонату мешканців та працівників, - пише Суспільне Волині.

Зі слів директорки, заклад дезінфікують.

"Видані для працівників захисні маски, деззасоби для рук, рукавички. При вході у житлові приміщення є змочені ганчірки розчином хлорки, які міняються щогодини. Протираються тверді поверхні: ручки дверей, перила, поручні, де йде контакт з руками. Маніпуляційні обробляються. Вже третій день ми обробляємо розчином гіпохлориду натрію вулицю, асфальтовану поверхню, будівлю при вході", - розповідає директорка пансіонату Алла Гнатюк.

Вона також зазначає, що двічі на день, мешканцям та працівникам пансіонату вимірюють температура тіла. Частина працівників пішли у відпустки.

"У нас залишилися працювати ті, що безпосередньо обслуговують наших мешканців. Це медичний персонал, середній і молодший, працівники кухні. Усі інші пішли у чергову відпустку, тобто обмежили доступ і спілкування з нашими мешканцями. Також забезпечили повноцінне харчування, добавили фрукти, лимони, перепелині яйця, щоб імунітет був кращий, щоб боротися з цією інфекцією", - резюмує Алла Гнатюк.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, пенсіонери, інвалідність, коронавірус, карантин
В тему