Відео

На Волинській митниці — новий керівник. Хто він?

На Волинській митниці — новий керівник. Хто він?

Голова Держмитслужби України Максим Нефьодов підписав наказ щодо призначенння виконувачем обов’язків начальника Волинської митниці Ігоря Вісьтака.

Про це пише Перший.

«Покласти виконання обов’язків за вакантною посадою начальника Волинської митниці Держмитслужбина Вісьтака Ігоря Ярославовича, начальника митного поста «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби з 25 березня 2020 року», – йдеться у документі.

Хто такий Ігор Вісьтак

Ігореві Вісьтаку 38 років. Має юридичну освіту. Працював на різних посадах у митній службі: інспектора, старшого інспектора митного поста, був головним інспектором відділу митного оформлення митного поста «Краковець» Львівської митниці.

Окрім того, свого часу очолював реєстраційну службу районного управління юстиції у Львівській області, був головним спеціалістом Львівського міжрегіонального відділу Управління контролю за обігом наркотичних засобів.

У 2015 році був головним державним ревізором-інспектором відділу зонального контролю управління власної безпеки ГУ ДФС у Волинській області.

Згодом став заступником начальника головного теруправління юстиції з питань державної виконавчої служби головного триторіального управління юстиції у Львівській області, заступником начальника райуправління виконавчої служби управління юстиції у Чернівецькій області, головним державним інспектором сектору Львівської митниці, завідувачем сектору Ківерцівського управління ГУ ДФС у Волинській області.

Також займав посади начальника митних постів «Львів-аеропорт» Львівської митниці та «Краковець» Галицької митниці.

Цитати Ігоря Вісьтака  

«Раніше, до мого приходу, тут ні золота не виявляли, ні срібла, ні брендів, ні годинників, ні імплантів… Зараз усе це виявляється. І валюта в тому числі. Раніше за рік було три протоколи, зараз – 35. Це теж можна віднести до надбання цього колективу».(Листопад 2019 року, про роботу на посаді начальника митного посту «Львів-аеропорт». Джерело – телеканал).

«Працюємо над тим, аби митники не виглядали «стервятниками» чи  «падальщиками» Це в минулому. На новій митниці люди будуть себе гідно почувати, отримувати гідні заробітні плати. Будуть поважати себе і, відповідно, їх будуть поважати інші».  (Листопад 2019 року, про перспективи реформування митної служби. Джерело – телеканал).

«Я звик працювати на випередження. Тому, на мою думку, потрібні регулярні ротації складу, щоб не засиджувалися на одному місці. Люди повинні рухатися «по годинниковому механізму». (Листопад 2019 року, про способи профілактики корупції на митниці.  Джерело – телеканал).

«З моїм приходом за рік часу оновився склад на 80 %. Я особисто займався мотивацією серед працівників митниці, пояснював: за злочинні дії – не тільки кримінальна відповідальність,  а й людський осуд. ...Є мотивація одна: усі хочуть працювати  в оновленій митниці. Тому потрібно працювати на авторитет» (Листопад 2019 року, про перспективи реформування митної служби. Джерело – телеканал).

Цитати про Ігоря Вісьтака 

«З листопада 2018 року по грудень 2019-го очолював митний пост «Львів-аеропорт». За цей час його підлеглі зупинили контрабанду і не дали вивезти культурних цінностей на десятки мільйонів гривень.

Завдяки активній боротьбі з контрабандою митний пост «Львів-аеропорт», був одним з не багатьох підрозділів, який не тільки не піддався загальному тренду провалів наповнення дохідної частини бюджету, а й перевиконав цей план на п'ять відсотків.

Ми можемо любити або не любити митні органи, але саме вони борються з контрабандою і наповнюють бюджет грошима, які потім йдуть на будівництво доріг і опалення шкіл. І в момент, коли в країні немає грошей, тих, хто в змозі ці гроші все ж добути для країни, повинні цінувати на вагу золота.

Після вдалої роботи в Львівському аеропорту І.Вісьтак, в грудні 2019 року, був переведений на митний пункт «Краковець», який довгий час мав репутацію контрабандних воріт України.

Але починаючи з приходом Вісьтака, все змінилося. Відразу почалися активні перевірки, які досить швидко привели до арештів контрафакту і більших проблем контрабандистів».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, митниця, робота
В тему