Відео

Що нардеп Шахов розповів про свій коронавірус (відео)

Що нардеп Шахов розповів про свій коронавірус (відео)

Депутат від "Довіри" Сергій Шахов розповів, як у нього виявили коронавірус.

Про це інформує 24 канал.

Нардеп розповів, що прилетів з Женеви 11 березня, переночував вдома, а наступного дня був в місті. Він відвідував свій комітет. Однак вже після цього з'явились симптоми хвороби.

"Піднялася температура, "ломало" тіло, тому викликав швидку. Лікарі зазначили, що немає тестів на коронавірус. Пересидівши день, я знову викликав швидку. Тоді мені сказали, що тест можна зробити у державній лабораторії. Я здав аналізи, – розповів Шахов.

Вже сьогодні, 18 березня 2020 року, нардепу подзвонили і сказали, що тест позитивний. Однак медики запевнили, що нічого страшного в цьому немає.

"Я відчуваю себе нормально. Температури вже немає", – сказав Шахов.

Він додав, що точно контактував з нардепом Сергієм Вельможним, Олександром Суховим та Олександром Лукашевим. Однак Шахов запевнив, що може пам'ятати не усіх, з ким спілкувався, тому переконаний, що кожному у Верховній Раді треба пройти тест.

Також нардеп розповів, що лікується не лише медичними препаратами, а також народними методами.

"Малина, лимон – як бабуся раніше лікувала", – сказав Шахов.

За його словами, панікувати не потрібно. Найголовніше зараз вченим з усього світу об'єднатись та знайти ліки проти вірусу. Шахов запевнив, що його рідні почуваються добре. Симптомів хвороби у них наразі немає.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: коронавірус, Україна
В тему