Відео

Для порятунку інопланетян американці готують штурм військової бази (відео)

Для порятунку інопланетян американці готують штурм військової бази (відео)

Вже сьогодні, 20 вересня 2019 року, у штаті Невада, має відбутися штурм «Зони 51» – американської військової бази, де, на думку конспірологів, правоохоронці вивчають НЛО та утримують прибульців.

Про це повідомляє ТСН.

Підготовка до так званого штурму розпочалася з події на Facebook, сторінку якої було створено 27 червня. Це було жартом, проте деякі користувачі Мережі та правоохоронці сприйняли її досить серйозно. Так, перші почали активно готуватися до «штурму», а другі – попередили про те, що захищатимуть базу.

«Зона 51» – випробувальний полігон військово-повітряних сил США, і ми відмовляємо будь-кого від намагань потрапити у регіон, де ми тренуємо збройні сили. Військові-повітряні сили США готові захищати Америку та її власність», – розповіла про готовність ВПС захищати об'єкт представник організації Лора Макендрюс у коментарі The Washington Post невдовзі після створення події.

У період від 16 по 22 вересня над «Зоною 51» заборонили польоти. У регіоні також встановили попереджувальні знаки, що повідомляють про штрафи, які доведеться сплатити усім, хто вирішить справді «піти на штурм». Так, за проникнення на заборонену території вдасться сплатити 1 тисячу доларів.

У зв'язку з подією вже затримали двох осіб. Це – ютубери з Нідердландів. 20-річного Тіса Гранзьєра та 21-річного Говерла Чарльза Вільгельма Якоба Сніпа заарештували на території Невадського випробувального полігону. Тепер їм загрожує штраф. Однак, як зазначає CNN, обидва ютубери стверджують, що штурмувати Зону не збиралися і хотіли просто на неї подивитися.

Проте не виключено, що невдовзі кількість заарештованих збільшиться, і їм також доведеться заплатити чималі суми грошей. Так, на Youtube вже запустили низку стримів так-званого штурму. На них можна побачити, як люди жартують та готуються до гіпотетичного захоплення бази.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кордоні з Кримом будують нові пункти пропуску

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Курйози
В тему