Відео

Українці зворушливо привітали з днем народження ЗЕ-маму (відео)

Українці зворушливо привітали з днем народження ЗЕ-маму (відео)

В день народження мами президента Володимира Зеленського українці привітали її в віршах на відео.

Про це пише РБК Україна.

Мешканці Кривого Рогу, звідки родом Зеленський, вирішили привітати його маму з днем народження, який вона відзначає 16 вересня. Своє привітання Риммі Зеленській вони зробили у віршах і опублікували на порталі YouTube.

«Ми вирішили привітати... і передати їй частинку нашої народної любові. Наше життя це результат нашого вибору. Ми вибираємо промовчати або говорити, підтримувати або судити, зробити крок або не діяти. 13 вересня я купила квиток на поїзд і приїхала в Кривий Ріг. Мене ніхто не зустрів, я не знала в цьому місті нікого... зате, я зрозуміла як важливо слухати свою інтуїцію. Два дні пошуків, один знімальний день... і люди, які втілили в життя мою мрію. Я вирішила не сидіти склавши руки, а робити те що насправді відчуваю... Текст прочитали звичайні люди, вже мої улюблені Люди!» - написав автор ідеї і поста під відео.

Нагадаємо, що Римма Зеленська народилася 16 вересня 1950 року. Вона пропрацювала 40 років інженером, займалася інженерними технологіями. Зараз вона на пенсії і займається домашнім господарством. Сім'я Зеленських зараз живе в центрі Кривого Рогу. Їх будинок – звичайний панельний «мурашник». У сім’ї – чотирикімнатна квартира.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Розлюбити СРСР – наче розлюбити маму»: Фреймут розлютила шанувальників заявою (відео)

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, суспільство, володимир зеленський
В тему