Відео

Зірки українського шоу-бізу оцінили картину «Одного разу в Голлівуді» з Ді Капріо та Бредом Піттом (відео)

Зірки українського шоу-бізу оцінили картину «Одного разу в Голлівуді» з Ді Капріо та Бредом Піттом (відео)

У Києві, кінотеатрі «Оскар» відбувся допрем'єрний показ дев'ятого за рахунком фільму Квентіна Тарантіно  «Одного разу в Голлівуді».

Першими побачити передостанній у кар'єрі фільм легендарного Тарантіно прийшло чимало українських знаменитостей.  Про це пише ТСН.

Серед них Гарік Корогодський, Дмитро і Ольга Шурови, Дмитро Ступка, Поліна Логунова, Анна Жижа, Артем Пивоваров, Лілія Пустовіт, Ігор Кондратюк, Constantine, Жан Гріцфельдт, Соломія Вітвіцька, Денис Глінін, Соня Кей, В'ячеслав Соломка, Павло Костіцин, Монро, Максим Єжов, Алекс Захарчук, Ігор Кузьменко та багато інших.

Популярний телевізійний актор Рік Далтон і його незамінний дублер Кліфф Бут намагаються вижити в світі мінливої кіноіндустрії. Коли Ріку недвозначно дають зрозуміти, що його як актора пустили в тираж, герой замислюється над переїздом до Італії для знімань в спагеті-вестернах, які набирають популярність.

Тим часом поряд з будинком Ріка оселилися нові сусіди, - режисер Роман Поланскі, який набирає всесвітню славу, та його чарівна дружина Шерон Тейт, якій судилося стати жертвою безжалісної "сімейки" Чарльза Менсона. 

 

Все про: Таблоїд, Світ
В тему