Відео

Відразу 15 волинських школярів набрали рекордні бали на ЗНО (відео)

Відразу 15 волинських школярів набрали рекордні бали на ЗНО (відео)

На Волині півтора десятка школярів набрали рекордні 200 балів на ЗНО. Зокрема на максимум ЗНО здали чотири випускники луцької школи №9.

Про це повідомляє Суспільне Волинь.

Для випускника Луцького НВК №9 Даниїла Ярощука математика ніколи не була складною, захоплювався нею з дитинства. Хлопець каже: тестові завдання розв’язав за 40 хвилин.

Даниїл Ярощук, який склав ЗНО на 200 балів, каже: «Взагалі, я дійшов до відповідності на 8-й хвилині, а далі я просто за 40 хвилин все розв’язав і далі сидів і думав, аби зараз не зробити помилку, бо це дуже легко. Такого шансу другого не буде, щоб таке ЗНО легке було. В нас кожен з однокласників знав математику добре. Навіть ті, хто знав гірше, все одно написали ЗНО краще, ніж більша частина всіх учнів України. За тиждень до ЗНО прийшли до мене четверо друзів, ми з ними сиділи по пару годин протягом дня і вони всі здали на 190 і більше, але думаю, це не моя заслуга».

На 200 балів написав математику і Андрій Обертас. До ЗНО готувався, каже, зазделегідь.

Андрій Обертас зазначив: «Я багато працював в плані підготовки, робив тести, просто вчив предмет. Восени, цього року, я буду навчатися в Америці, в приватній школі, адже я там виграв грант і маю можливість безкоштовного навчання. Буду поглиблено вивчати фізику, астрономію, математику».

Наставниця і вчителька хлопців Оксана Мала іншого результату, говорить, і не очікувала.

«Замість контрольних ми писали ЗНО, така можливість у нас була. Друкувалися бланки такі, як на ЗНО, тести я складала самостійно, домашні завдання задавалися із Львівського регіонального центру. Найбільший рекорд це Даня, тест, на який виділялася година, він робив за 6 хвилин без жодної помилки. Стільки вже було розв’язано, останній урок ми проводили, я вже сіла і думаю: діти, ну що ж вам придумати, гортаю Львівський регіональний центр і це робили і це. Перед ЗНО я їх проводжала, стояла перед дверима, ми просто обнялися, побажала їм удачі і сказала, що я в їх вірю», - розповіла вчителька математики Оксана Мала.

Костянтин Приступа успішно склав іспит з хімії.

Компанію хлопцям з успішності склала Вероніка Євдокімова, 200 балів отримала з біології.

«Я не можу сказати, що це надзвичайно цікаво  для всіх, але поступово, починаючи вивчати щось і заглиблюючись у цей предмет, ми починаємо розуміти як все це працює і власне тому це цікаво», - поділилася враженнями дівчина.

Усього рекордних 200 балів на ЗНО з різних предметів на Волині набрало 15 випускників, розповіла завідувачка центру ЗНО та моніторингових досліджень Алла Корнейко.

«Досить успішно наші волинські учасники продемонстрували себе з математики, ми маємо 2 таких результата, з біології – 2, і хімія, хімія здивувала усіх, тому що в масштабах нашої області 8 200 бальних результатів. Маємо 200 бальний результат з німецької мови єдиний в масштабах України», - каже вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому Microsoft не досяг рівня Android – Білл Гейтс

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, суспільство
В тему