Відео

У Німеччині презентували літаюче таксі, яким керує автопілот (відео)

У Німеччині презентували  літаюче таксі, яким керує автопілот (відео)

У Німеччині стартап Lilium презентував п’ятимісне літаюче таксі, яким керує автопілот.

За заявою компанії, це стало першою світовою розробкою – зазначено на сайті стартапу.

Відтак модель пройшла перші випробування. Апарат самостійно злетів, повисіла в повітрі і приземлився. В цей час в салоні не було пасажирів, таксі керувалося дистанційно із землі.

Розробка компанії Lilium відрізняється від конкурентів кількістю місць в салоні – їх п'ять. Апарати інших компаній не беруть на борт більше двох осіб.

Таксі оснащено 36 електричними двигунами, що дозволяє йому злітати і приземлятися вертикально. Однієї зарядки вистачає на годину польоту. Літаюче таксі може подолати 300 кілометрів за годину.

Компанія збирається випустити модель в серію в середині 2020-х. Вона планує організувати мережу таксі, яка буде працювати за принципом Uber: знайти найближчий вільний апарат можна буде через додаток. У компанії пообіцяли, що польоту буде відповідати вартості поїздки на звичайному таксі.

Безпілотні літаючі таксі вже тестуються європейським авіаконцерном Airbus, компанією Uber і декількома стартапами. Їх прихильники стверджують, що такі таксі допоможуть економити час і знизять рівень забруднення навколишнього середовища. Скептики водночіс наголошують на можливій небезпеці безпілотного транспорту.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Таблоїд
В тему