Відео

Режисеру скандальної стрічки про Майкла Джексона загрожує суд (відео)

Режисеру скандальної стрічки про Майкла Джексона загрожує суд (відео)

Нашуміла кінострічка про, начебто, сексуальні домагання та педофілію Майкла Джексона спровокувала чимало дискусій у соціальних мережах та Голлівуді.

Але не всі вірять достовірності наведених фактів у фільмі, через що режисеру Дену Ріду може загрожувати судовий позов, передає 24 канал.

Про такий розвиток подій поділився співвиконавець поп-короля Джон Бранка, який публічно про це заявив на одній з нещодавніх подій. Він і двоє інших членів юридичної команди Джексона взяли участь в панельній дискусії «Суд над ЗМІ: винен до невинності» в Інституті політики Гарварда. Саме там обговорювався фільм «Залишаючи Неверленд» (Leaving Neverland) про Майкла Джексона.

«Ці люди вигадали цю чортову історію, бо хотіли грошей, і ми це так не залишимо», – пояснив свою позицію Джон Бранка.

Чоловік додав, що скандальний фільм знімався потай від родичі та колег Майкла Джексона, через що не було подано іншої сторони скандалу і можливого спростування інформації. Щодо американського телеканалу HBO, який зняв фільм, то судовий позов проти нього вже почався у лютому цього року.

Прем'єра фільму «Залишаючи Неверленд» у США відбулась ще в кінці січня 2019 року. Перед виходом стрічки родичі Майкла Джексона заперечували усі факти документального фільму, називаючи їх неправдивими.

У самому ж фільмі американського каналу HBO розповідається про двох чоловіків – 41-річного Уейда Робсона і 37-річного Джеймса Сейфчака, які звинувачують Майкла Джексона в педофілії. За їхніми словами, сексуальне насильство зі сторони співака відбувалось багато років тому, коли вони були маленькими. На той час їм було по 10 і 7 років відповідно.

Проте чималий резонанс фільму не минув без сліду. У Лондоні вже знесли скульптуру Майкла Джексона, а компанія ВВС припинила запускати в ефір свого радіо пісні легендарного артиста. Своєрідний бойкот продовжили творці мультсеріалу «Сімпсони» та репер Дрейк, а також радіостанції у Канаді та Новій Зеландії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина Майкла Джексона вразила світ відвертим зізнанням

Все про: Таблоїд, Світ
В тему

Останні матеріали