Відео

З України вигнали «злодія в законі», який істотно впливав на криміногенну ситуацію (відео)

З України вигнали «злодія в законі», який істотно впливав  на криміногенну ситуацію (відео)

З території України видворили 40-річного «злодія в законі» з кримінальним прізвиськом «Валера Кутаїський».

Також йому заборонено в’їзд в Україну  на 5 років – повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

У рамках операції «Мігрант» працівники управління карного розшуку столичної поліції спільно з колегами із Харківщини затримали Валеру Кутаїського.

Чоловік прибув на територію України із Російської Федерації, але поза пунктом державного кордону – імовірно, з боку окупованої території з підробленими документами, після чого направився до міста Харків.

За інформацією начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрія Крищенка, відомо, що злодія «коронували» у 2002 році у Москві, він має кілька судимостей за тяжкі злочини (покарання відбував у місцях позбавлення волі в Грузії).

«В Україні «Валера Кутаїський» мав намір дестабілізувати ситуацію в регіонах. Також у його плани входило установити та розширювати свій вплив на кримінальні процеси, а саме згуртовувати та контролювати діяльність «барсеточників». Окрім того, «злодій в законі» збирався займатися організацією, проведенням та безпосередньо брати участь у так званих «сходках» для вирішення питань, пов’язаних із перерозподілом сфер впливу», - зазначив начальник управління столичної поліції.

На даний час спільно зі співробітниками Державної міграційної служби «Валеру Кутаїського» видворили за межі країни та заборонили в’їзд в Україну на 5 років.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Україна
В тему