Відео

Хто отримає «Оскар-2019» – список номінантів (відео)

Хто отримає «Оскар-2019» – список номінантів (відео)

«Оскар-2019» вперше за 30 років залишився без ведучого.

Адже актора та коміка Кевіна Харта, який і мав вести цьогорічну церемонію вручення премії «Оскар»,  обурили колишні гомофобські дописи в мережі.

Так, 91 церемонія вручення кінопремії Оскар відбудеться 24 лютого 2019 року традиційно в Dolby Theatre у Лос-Анджелесі – пише 24 канал.

Номінація «Найкращий фільм року»:

«Чорна пантера» (Black Panther), режисер Раян Куглер;

«Чорний куклукскланівець» (BlacKkKlansman), режисер Спайк Лі;

«Богемна рапсодія» (Bohemian Rhapsody), режисер Браян Сінгер;

«Фаворитка» (The Favourite), режисер Йоргос Лантімос;

«Зелена книга» (Green book), режисер Пітер Фарреллі;

«Рим» (Roma), режисер Альфонсо Куарон;

«Народження зірки» (A Star Is Born), режисер Бредлі Купер;

«Влада» (Vice), режисер Адам МакКей.

Номінація «Найкращий режисер»:

Спайк Лі («Чорний куклукскланівець» / BlacKkKlansman);

Павло Павліковський («Холодна війна»/ Cold War)

Йоргос Лантімос («Фаворитка» / The Favourite);

Альфонсо Куарон («Рим» / Roma);

Адам МакКей («Влада» / Vice ).

Номінація «Найкраща чоловіча роль»:

Крістіан Бейл («Влада» / Vice);

Бредлі Купер («Народження зірки» / A Star Is Born);

Віллем Дефо («Ван Гог. На порозі вічності» / At Eternity's Gate);

Рамі Малек («Богемна рапсодія»/ Bohemian Rhapsody)

Вігго Мортенсен («Зелена книга» / Green book).

Номінація «Найкраща жіноча роль»:

Ялиця Апарисіо («Рим» / Roma);

Гленн Клоуз («Дружина» / The Wife);

Олівія Колман («Фаворитка» / The Favourite);

Леді Гага («Народження зірки»/ A Star Is Born);

Мелісса Маккарті («Чи зможете ви мене пробачити?» / Can You Ever Forgive Me?)

Номінація «Найкращий оригінальний сценарій»:

«Фаворитка» (The Favourite), автори сценарію Дебора Девіс, Тоні Макнамара;

«Щоденник пастора» (First Reformed), автор сценарію Пол Шредер;

«Зелена книга» (Green Book), автори сценарію Нік Валлелонга, Браян Гейєс Каррі, Пітер Фарреллі;

«Рим» (Roma), автор сценарію Альфонсо Куарон;

«Влада» (Vice), автор Адам МакКей.

Номінація «Найкращий анімаційний повнометражний фільм»:

«Суперсімейка 2»(Incredibles 2), режисер Бред Берд;

«Острів собак» (Isle of Dogs), режисер Вес Андерсон;

«Мірай з майбутнього» (Mirai), режисер Мамору Хосода;

«Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі» (Ralph Breaks the Internet), режисери Філ Джонстон і Річ Мур;

«Людина-павук: Навколо всесвіту» (Spider-Man: Into the Spider-Verse), режисери Пітер Ремзі, Боб Персічетті та Родні Ротман.

Номінація «Найкращий фільм іноземною мовою»:

«Капернаум» (Capernaum), країна Ліван;

«Холодна війна» (Cold War), Польща;

«Робота без авторства» (Never Look Away), Німеччина;

«Рим» (Roma), Мексика;

«Крамничні злодюжки» (Shoplifters), Японія.

Номінація «Найкраща пісня»:

All The Stars («Чорна пантера» / Black Panther);

I'll Fight (RBG);

The Place Where Lost Things Go («Мері Поппінс повертається» / Mary Poppins Returns);

Shallow («Народження зірки» / A Star Is Born);

When A Cowboy Trades His Spurs For Wings («Балада Бастера Скраггса» / The Ballad of Buster Scruggs).

Номінація «Найкращі візуальні ефекти»:

«Месники: Війна нескінченності» (Avengers: Infinity War);

«Крістофер Робін» (Christopher Robin);

«Перша людина» (First Man);

«Першому гравцю приготуватися» (Ready Player One);

«Соло. Зоряні Війни. Історія» (Solo: A Star Wars Story).

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Світ
В тему

Останні матеріали